Durbē notiks seminārs par dārzeņu audzēšanu un pārstrādes iespējām

2017. gada 18. aprīlī (otrdien) plkst. 10:30 Durbes kultūras namā (Skolas iela 5, Durbe) SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa ar Durbes novada pašvaldības atbalstu piedāvā bezmaksas izglītojošo semināru “Dārzeņu audzēšana un pārstrādes iespējas”.

Semināra ietvaros būs iespēja uzzināt par dārzeņu audzēšanas bruto seguma aprēķinu un aktuālo informāciju par Eiropas Savienības projektu iespējām. Biedrības “Latvijas dārznieks” dārzeņkopības eksperte un agronome Mārīte Gailīte stāstīs par gurķu, tomātu un citu dārzeņu audzēšanu, augu aizsardzību un pievērsīs uzmanību apmeklētāju aktuāliem jautājumiem. Dienas noslēgumā viesosimies vienā no lielākajiem dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem Liepājas pusē - SIA „Ābolīt's”, kur būs iespēja iepazīties ar praktisku dārzeņu pārstrādes procesu.

Izglītojošais seminārs ir bezmaksas.

Lai varētu pēc iespējas labāk noorganizēt semināru, aicinām iepriekš pieteikties:

* Elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu saitē - https://goo.gl/forms/Va1mS4RHOhV7QzJp1 https://goo.gl/forms/Va1mS4RHOhV7QzJp1 vai
* sazinoties ar Līgu Jeseri-Voitkēviču (LLKC Durbes novada lauku attīstības konsultanti, tālr. 26263682, e-pasts: liga.jesere@llkc.lv liga.jesere@llkc.lv ).

Piesakoties lūdzam norādīt dārzeņus, kurus audzējat un jautājumus, kas ir aktuāli un uz kuriem vēlaties gūt atbildes semināra laikā.

Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma_3887.pdf183.8 KB
Datums: 
18. Aprīlis, 2017