Daugavpils | Mazo saimniecību un mazo pārtikas uzņēmumu loma Latgales reģiona attīstībā

Pieteikties šeit

+371

Zinātniskais institūts Baltic Studies Centre (BSC) sadarbībā ar Latgales reģiona attīstības aģentūru un Latgales uzņēmējdarbības centru aicina Jūs uz zinātniski - praktisku semināru, kura mērķis ir diskutēt par mazo saimniecību un mazo pārtikas uzņēmumu lomu reģiona attīstībā un ilgtspējīgā pārtikas nodrošinājumā.

Seminārā BSC pētnieki dalīsies atziņās un rezultātos, kas gūti mazo saimniecību un pārstrādes uzņēmumu pētījumā Latgalē Eiropas Savienības (ES) pētnieciskā projekta SALSA ietvaros. Semināra gaitā formulēsim arī politikas priekšlikumus mazo saimniecību un pārtikas uzņēmumu efektīvākam atbalstam, kas tālāk tiks izmantoti rekomendāciju izstrādē Zemkopības ministrijai un Eiropas Komisijai 2020. – 2027. Plānošanas perioda atbalsta mehānismiem.

Seminārā aicināti piedalīties zemnieki, mazo pārstrādes uzņēmumu vadītāji, lauksaimniecības organizāciju pārstāvji, Latgales pārvaldes organizāciju specialisti, LLKC speciālisti, finanšu institūciju pārstāvji, žurnālisti.

Seminārs notiks Daugavpilī, Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa”, Dobeles ielā 30, 2018. gada 12. septembrī, plkst. 10.00 - 14.30

Savu apstiprinājumu dalībai seminārā, lūdzu, veiciet līdz 10. septembrim, reģistrējoties saitē:
https://goo.gl/forms/C8vDHR0SkHnNrryF3

Kontaktpersona: Latgales plānošanas reģiona, LUC vadītājs A.Kucins

Pielikums: 
Datums: 
12. Septembris, 2018
Webformas saņēmējs: 
andris.kucins@lpr.gov.lv