Smiltenes novads

10.04.2024./ Informatīvais seminārs Virešos "Aktualitātes ES un Valsts likumdošanas jomā lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem"

SIA LLKC Alūksnes KB sadarbībā ar Mežu konsultāciju pakalpojumu centru organizē informatīvu semināru lauksaimniekiem un mežsaimniekiem par aktuālāko ES un Valsts atbalsta pasākumos un mežu apsaimniekošanā.

Aktualitātes ES un Valsts likumdošanas jomā lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem

Alūksnes KB 10.aprīlī plkst.10:00 Virešu tautas namā organizē informatīvu semināru par aktualitātēm lauksaimniecībā un mežsaimniecībā.
Seminārs ir bezmaksas, jo organizēts VKLP aktivitātē „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā” ZM un SIA LLKC līguma ietvaros.

Kontaktpersona: Sarmīte Svilāne, Alūksnes KB uzņēmējdarbības konsultante, mob.26384907

10.04.2024. | MKPC Madonas nodaļa | Informatīvs seminārs "Pavasara aktualitātes lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Egļu astoņzobu mizgraužu ierobežošanas pasākumi."

Semināra tēma: Pavasara aktualitātes lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Egļu astoņzobu mizgraužu ierobežošanas pasākumi.

Ziemassvētku amatnieku tirdziņš Smiltenē!

Ziemassvētku amatnieku tirdziņš notiks 2023. gada 23. decembrī no plkst. 8.00–14.00 Baznīcas laukumā, Smiltenē.
Tirdziņā aicinām piedalīties visus tirgot gribētājus ar amatniecības, lauksaimniecības un pārtikas precēm (t.sk. alkoholiskajiem dzērieniem).
Pieteikšanās:
Pieteikties dalībai tirdziņā var līdz 15. decembrim (vai kamēr sasniegts maksimālais tirgotāju skaits), pieteikšanās tikai tiešsaistē, aizpildot pieteikuma veidlapu šeit: https://ej.uz/zstirgus2023;
Pieteikšanās tikai on-line režīmā!

Noskaņu tirdziņš “Ceļā uz Ziemassvētkiem!”Smiltenes kokaudzētavā

Visi Ziemassvētku sajūtu ķērāji un baudītāji laipni aicināti no 21. līdz 23. decembrim doties uz Ziemassvētku noskaņu tirdziņu, ar pievienoto vērtību, Smiltenes kokaudzētavā!
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde sadarbībā ar Latvijas valsts meži Smiltenes kokaudzētavu izveidojuši notikumu, kur top skaista un noskaņu veidojoša rosība kokaudzētavas teritorijā.

Smiltene|Aktualitātes no VAAD par darbu ar programmu " LIZ pārvaldības sistēma"

26.oktobrī pl10.00, Dārza ielā 3, Smiltenē (novada sēžu zālē) notiks Valkas konsultāciju biroja organizētais informatīvais seminārs "Aktualitātes no VAAD par darbu ar programmu " LIZ pārvaldības sistēma"
Lektors Vladimirs Bleidels (Valsts augu aizsardzības dienesta VAAD Vecākais inspektors (augu aizsardzībasun mēslošanas līdzekļu uzraudzība))
uz semināru ieteicams ņemt līdzi portatīvos datorus vai planšetes.
Reģistrēties dalībai seminārā šeit : https://forms.gle/ToCy5EVbjucbf4JR7

15.06.2023. | Atvērto durvju diena par kontrolēto drenāžu | Smiltenes novads | Z/S "Rožkalni"

Aicina uz atvērto durvju dienu par kontrolēto drenāžu.

Vides risinājumu institūts un Latvijas Dabas fonds aicina interesentus uz atvērto durvju dienu par kontrolētās drenāžas pielietojumu lauksaimniecībā. Pasākums notiks 15. jūnijā pulksten 10.00 Smiltenes novada Z/S "Rožkalni".

Lapas

Subscribe to RSS - Smiltenes novads