Ropažu novads

Pieteikšanās Mājas kafejnīcu dienai Ropažu un Salaspils novados

Viens no vasaras iecienītajiem pasākumiem 'Mājas kafejnīcas' Ropažu un Salaspils novados plānots 26.augustā.
Pasākuma dalībnieki - mājražotāji, amatnieki, tūrisma pakalpojumu sniedzēji un aktīvās mājsaimniecības ir aicinātas pieteikt dalību līdz 15.maijam.

Pieteikšanās:
Salaspils novada interesentus - jana.freimane@salaspils.lv, Tālr.26398463
Ropažu novada interesntus - anna.imbrate@ropazi.lv, tel. 29831583

Par mājas kafejnīcu uz vienu dienu var kļūt:

Seminārs 'Veiksmīga zīmola komunikācija un ieskats lielākajā pārdošanas platformā ETSY'

Biedrība 'Ropažu Garkalnes partnerība' aicina interesentus, īpaši Ropažu un Garklanes novadu uzņēmējus, piedalīties bez maksas seminārā_meistarklasē.
Aicināti dalībai seminārā tūrisma saimniecību pārstāvji, tūrisma nozarē strādājošie, mājražotāji, amatnieki, u.c. interesenti.
27.11.2020., semināra norise tiešsaistē.
Semināra norise notiek projekta “Tūrisma attīstība. No tradīcijām līdz mūsdienīgam biznesam”, nr.18-00-A019.333-000012, ietvaros.
Pieteikšanās: ropazigarkalne@gmail.com, 29210007

Seminārs 'Facebook un Instagram reklāma'

Biedrība 'Ropažu Garkalnes partnerība' aicina interesentus, īpaši Ropažu un Garklanes novadu uzņēmējus, piedalīties bez maksas seminārā_meistarklasē.
23.11.2020., semināra norise tiešsaistē.
Semināra norise notiek projekta “Tūrisma attīstība. No tradīcijām līdz mūsdienīgam biznesam”, nr.18-00-A019.333-000012, ietvaros.
Pieteikšanās: ropazigarkalne@gmail.com, 29210007

Pieredzes apmaiņas brauciens par upju un ezeru izmantošanu Īrijā

LEADER grupa, biedrība 'Ropažu Garkalnes partnerība' aicina Ropažu un Garkalnes novada interesentus dalībai pieredzes apmaiņas braucienā jaunu pieredzi smelties.
Brauciena ietvaros paredzēts apmeklēt dažādus ūdens izmantošanas objektus, satikt vietējos uzņēmējus un attīstītājus.
Brauciena norise projekta “Upju un ezeru potenciāla izmantošanas rekreācijai un uzņēmējdarbībai” ietvaros.
Paredzamais brauciena laiks: 21-25. septembris.
Interesenti aicināti pieteikties līdz 14.08.2020. epastā: ropazigarkalne@gmail.com

"Kā kļūt par mājražotāju" seminārā uzzināt aicina biedrība "Ropažu Garkalnes partnerība" sadarbībā ar Ropažu novada bibliotēku

7.februārī plkst.15.00 Ropažu novada bibliotēkā, "Modriņi", Ropažos, biedrība "Ropažu Garkalnes partnerība" sadarbībā ar Ropažu novada bibliotēku organizē semināru "Kā kļūt par mājražotāju". Informatīvajā seminārā būs iespējams uzzināt, kas ir mājražotājs, kas var kļūt par mājražotāju, cik vienkārši ir iespējams piereģistrēties Pārtikas Veterinārajā dienestā un, kur drīkst pārdot savu saražoto produkciju.

"Kā reģistrēt saimniecisko darbību un no pelēkā kļūt par balto" aicina uzzināt biedrība "Ropažu Garkalnes partnerība" sadarbībā ar Ropažu novada bibliotēku

31. janvārī plkst. 15.00 Ropažu novada bibliotēkā, "Modriņi", Ropažos, biedrība "Ropažu Garkalnes partnerība" sadarbībā ar Ropažu novada bibliotēku organizē semināru "Kā reģistrēt saimniecisko darbību un no pelēkā kļūt par balto". Semināra gaitā būs iespējams uzzināt ar ko atšķiras dažādas uzņēmējdarbības formas, kas ir saimnieciskās darbības veicējs, nodokļu veidi.

Konsultācijas VPM aizpildīšanā 2016. gadam Ropažos

LAD šā gada martā organizē informatīvus mācību seminārus daudzās Latvijas vietās. No 11.aprīļa LAD sniegs klātienes konsultācijas vairākos pagastu centros un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski.
Tiem klientiem, kuriem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, iespēja iesniegt pieteikumus būs gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.
Sākums no 11:00 - 15:00

Subscribe to RSS - Ropažu novads