* Priekuļu novads

Pret nezālēm rudenī

Lauka dienas mērķis: projektā “Inovatīvas labību un pākšaugu sējumu kopšanas tehnoloģijas izpēte
pielietošanai nezāļu ierobežošanā bez pesticīdu lietošanas” lauksaimnieku, zinātnieku un
konsultantu dalīšanās zināšanās un pieredzē par nezāļu ierobežošanu izmantojot sējumu
rindstarpu rušināšanas metodi.

25.02. | Informatīvs seminārs "Sadarbības iespējas ar Aloja-Starkelsen"

25.februārī pl.10.00 Teems meeting platformā notiks bezmaksas informatīvs seminārs "Sadarbības iespējas ar Aloja-Starkelsen". Seminārā informēsim par sadarbības līguma nosacījumiem, jaunās cietes kartupeļu šķirnes 'Jogla' projekta (Cietes kartupeļu ražošanas cikla tehnoloģijas posmu pilnveidošana un ieviešana) un cietes šķirņu demonstrējumu rezultātiem. 

Pieteikties pie aiga.kraukle@culinar.lv , t.26312666.

Priekuļu novads, "Jaunskundriņi" | Informatīvais seminārs "Meža aizsardzības aktualitātes, ES atbalsta pasākumi MKPC 2020. gadā"

Pieejamās ES atbalsta iespējas īpašniekiem 2020.gadā - zināšanu pārneses pasākumi - Arodapmācību projekts (mācību iespējas par dažādām tēmām). Konsultāciju projekts. Meža apmeklējumi. Iespējas un risinājumi jaunaudžu aizsardzībai no meža dzīvnieku postījumiem. Aizsardzības līdzekļu Cervacol, Plantskyd, Trico raksturojums, darbības efektivitātes salīdzinājums, to sagatavošana darbam, praktiska pielietošana.

Priekuļi | Maksas seminārs "Augļu koku, ogulāju slimības un kaitēkļi. Atpazīšana un apkarošana ar bio metodēm"

Profesionālās pilnveides izglītības iestāde "STC mācību centrs" sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības biedrību organizē semināru "Augļu koku, ogulāju slimības un kaitēkļi. Atpazīšana un apkarošana ar bio metodēm."

2020. gads ir pasludināts par “Starptautisko augu veselības gadu”.

Lapas

Subscribe to RSS - * Priekuļu novads