Jelgavas novads

14.06.2023 | Lauka diena par mēslošanas efektivitātes paaugstināšanu ziemājos

LLKC sadarbībā ar Meraba Katamadzes saimniecību (Platones pagasts, Jelgavas novads), Latvijas Zemnieku federāciju un Agroresursu un ekonomikas institūtu aicina apmeklēt lauka dienu “Augu barības vielu izmantošanas efektivitātes palielināšana ziemājos”.

Norises laiks un vieta: 14.06.2023. no pulksten 11.00 – 14:30, ”Pēterīši”, Platones pagasts, Jelgavas novads, GPS 56.547170, 23.719148

Seminārs “Vai mums ir veselīga augsne? Augsnes problēmas un inovatīvi risinājumi tās atveseļošanā”

LLKC Vides nodaļa sadarbībā ar Lietuvas Lauksaimniecības konsultāciju dienestu 5. jūnijā no pulksten 8.30 – 12.30 organizē klātienes semināru “Vai mums ir veselīga augsne? Augsnes problēmas un inovatīvi risinājumi tās atveseļošanā”.

21.03.2023., MKPC Zemgales nodaļa| Izglītojošs seminārs "Meža ekosistēmas pakalpojumi Latvijā. Meža nekoksnes resursu izmantošana veselības stiprināšanai"

Semināra tēma:

- Meža ekosistēmas pakalpojumi Latvijā, to veidi: apgādes, regulējošie un kultūras;
- Meža nekoksnes resursu izmantošana veselības stiprināšanai.

Lektori:
- Zane Lībiete (Vadošā pētniece LVMI "Silava")
- Līga Reitere (Augu pazinēja)

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta!

PIETEIKŠANĀS: https://saite.lv/SGA

Plašāka informācija par semināra kārtību pielikumā.

03.02.2023.|Tiešsaistē| Projekta "Latvijas vietējo govju ģenētiskā fonda saglabāšana un lokālajiem apstākļiem piemērotu citu šķirņu indivīdu pavairošana izmantojot oocītu aspirāciju" vebinārs

Projekts  19-00-A01620-000094 “Latvijas vietējo govju ģenētiskā fonda saglabāšana un lokālajiem apstākļiem piemērotu citu šķirņu indivīdu pavairošana izmantojot oocītu aspirāciju”

Projektā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte ir vadošais partneris un sadarbības partneris ir As Agrofirma Tērvete.

Vebinārs notiks 3. februārī (piektdien), plkst. 10:00, tiešsaistē.

TIEŠSAISTĒ 06.12.2022 | Konference “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku”

Lielai daļai uzņēmumu mūsdienās jāatrod līdzsvars starp dažādu e-risinājumu attīstību, to ieviešanas un uzturēšanas izmaksām un darbinieku motivēšanu. Lai uzzinātu, kas ir e-rēķins un e-adrese, kā arī būtisko darba devējiem, kas skar nodokļu piemērošanu, aicinām piedalīties konferencē “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku,” ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Konference notiks tiešsaistē 06.12.2022 no pulksten 10.30 līdz 15.30 LLKC Facebook kontā, kā arī mājas lapā www.laukutikls.lv.

TIEŠSAISTĒ 08.12.2022 | Bioloģiskās lauksaimniecības konference “Ar jaunu spēku pretī izaugsmei”

Lai uzzinātu par Latvijas un Eiropas virzītājspēkiem bioloģiskās lauksaimniecības jomā, 8. decembrī aicinām piedalīties tiešsaistē biololoģiskās lauksaimniecības konferencē “Ar jaunu spēku pretī izaugsmei”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju (LBLA). Konference būs skatāma no pulksten 10.00 tiešsaistē www.laukutikls.lv, kā arī LLKC Facebook kontā: /LLKCOzolnieki

Lapas

Subscribe to RSS - Jelgavas novads