Rozulā | Notiks lauka diena piena lopkopības saimniecībā

Datums: 
9. Oktobris, 2020
Vieta: 
Rozula Rozulas klubs Pārgaujas novads

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību SIA “Vienotnes”, Zemnieku saeimu un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par slaucamo govju pirmās atnešanās vecuma ietekmi uz atražošanu piena lopkopības saimniecībā. Lauka diena notiks 09.oktobrī no plkst.9.30.-14.00.

Sākums Rozulā, Rozulas klubā, vēlāk slaucamo govju novietnē “Mazbebri” Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.  Lauka dienā būs iespēja uzzināt par būtiskākajiem faktoriem vaislas teļu audzēšanā, kā arī atražošanas rādītāju izmantošanas iespējas ganāmpulka plānošanā. Varēsiet ieklausīties ieteikumos uzsākot gatavot kukurūzas skābbarību. Saimniecības vadītājs, Normunds Ruķis iepazīstinās ar saimniecību, un tās attīstības tālāko stratēģiju.

Papildu informācija un pieteikšanās: Andra Seredina, LLKC Cēsu konsultāciju biroja lopkopības konsultante, e-pasts: andra.seredina@llkc.lv tālr. 26171795

Demonstrējuma tēma: “Slaucamo govju pirmās atnešanās vecuma ietekme uz dzīvnieku veselību, produktivitāti, pēcnācēju kvalitāti” (LAD līguma Nr. LAD160419/P24).

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Kontaktinformācija: 
Andra Seredina, andra.seredina@llkc.lv, tālr. 26171795
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
dk_120919p24-1.pdf274.78 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: