Jawa un ČZ motociklu salidojuma “Jawa Latgalē” Balvos

Datums: 
19. Augusts, 2017
Reģions: 
Vieta: 
Balvu kultūras un atpūtas centrs

18.-20. augustā biedrība "Latvijas Jawa Klubs" organizē ikgadējo Jawa un ČZ motociklu salidojumu. Tradicionāli pasākums rotācijas kārtībā katru gadu tiek rīkots citā Latvijas reģionā. Šogad jau kārta pienākusi Latgalei. Biedrība "Latvijas Jawa Klubs" par pasākuma bāzes vietu izvēlējusies lauku tūrisma mītni "Rūķīši" (Rugāju pagasts, Rugāju novads).
19. augustā no plkst. 11.00 reģiona iedzīvotājiem būs iespēja vērot parādes braucienu no Rugājiem uz Balviem (maršruts pa Balvu pilsētu tiks precizēts un informācija sekos!). Parādes brauciens noslēgsies ar stundu garu motociklu izstādi (sākums ap plkst. 12) laukumā pie Balvu kultūras un atpūtas centra. Izstādes laikā skatītājiem būs iespēja piedalīties balsojumā un noteikt skaistāko Jawa vai ČZ motociklu.
Pēc izstādes pasākuma dalībnieki nelielās grupās pametīs laukumu un dosies Lubāna ezera virzienā.

Katru gadu pasākums pulcina ap 130 Jawa un ČZ motociklus. Pasākums ir starptautisks un ik gadu dalībnieku pulku papildina aizvien lielāks ārzemju viesu skaits.

Biedrība "Latvijas Jawa Klubs" aicina pieteikties un piedalīties pasākumā visus kuriem ir Jawa vai ČZ motocikls, neatkarīgi no tā, esi vai neesi kluba biedrs.

Papildus informācija par pasākumu:
www.facebook.com/jawa.lv/
www.jawaklubs.lv, info@jawa.lv, 26113009

Kontaktinformācija: 
www.jawaklubs.lv, info@jawa.lv, 26113009
Reģions filtram: