Liepājā aicinām uz Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā 22. un 23. decembrī

Datums: 
22. Decembris, 2016 līdz 23. Decembris, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Rožu laukums Liepājā

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, biedrība "ETNO Liepāja" organizē Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā Liepājā 22. un 23. decembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00.

Pati Liepājas sirds - Rožu laukums dažas dienas pirms svētkiem būs īstā vieta, kurā varēs iedvesmoties svētku dāvanām, atrast našķus svētku galdam un cienastiem. Tirgotāji piedāvātās preces būs sagatavojuši ar vislielāko mīlestību un tiks sagādātas gan gardas, gan praktiski noderīgas dāvanas. Svētku noskaņu varēs sākt baudīt tirdziņā, kur apmeklētājus gaidīs dažādi lauku gardumi, vietējo amatnieku darinājumi, saldumi un svētku atmosfēra.

Tirdziņā ir aicināti pieteikties mājražotāji un dažādu amatu meistari, lai liepājniekiem un pilsētas viesiem nodemonstrētu vietējo mākslinieku un daiļamatniecības meistaru idejas un pārsteidzošo izdomu, materiālu un formu bagātību. Ik viens īpaša aroda meistars, kura klāstā ir mājražotāju gardumi, juvelierizstrādājumi, interjera priekšmeti, oriģinālas dāvanas un rotājumi ir aicināts pieteikt savu dalību tirdziņam rakstot uz e-pasta adresi: tirgusrozulaukuma@gmail.com līdz š.g. 15. decembrim. Pieteikumā jānorāda: Dalībnieka nosaukumu, piedāvāto preču apraksts, nepieciešamā tirdzniecības platība un pielikumā jāpievieno reģistrācijas apliecība.

Kontaktinformācija: 
Pieteikt savu dalību tirdziņam var rakstot uz e-pasta adresi: tirgusrozulaukuma@gmail.com līdz š.g. 15. decembrim.
Reģions filtram: