Rīgas dienas Briselē

Aprīļa beigās Briselē Molenbēkas kanāla svētku ietvaros notika Rīgas pilsētas pašvaldības organizētais tirdziņš un produktu degustācija „Taste Riga. Feel Riga”. Apmeklētājiem degustācijai un iegādei tika piedāvāti tādi produkti kā Trikātas siers, „Smiltenes piena” biezpiena tortes un sieri, dažādu ziedu medus, „Cido” sulas un nektāri, „Nākotnes” gaļas izstrādājumi, kā arī apgleznoti zīda lakati, metālkalumi un lina darinājumi. Tirgotāji bija apmierināti ar produkcijas noietu un lielo vietējo iedzīvotāju un Briselē dzīvojošo latviešu interesi, tika pat izteikta vēlme iegādāties medu interneta veikalā. Nākamais šāda veida tirdziņš tiks rīkots uz Ziemassvētkiem. Šāda veida tirdziņi ir ne tikai labs veids iepazīstināšanai ar jauniem produkcijas veidiem, bet arī iespēja dibināt kontaktus. Biteniekam tika piedāvāts uzsākt tirdzniecību ar medu ar ogu piedevām, to realizējot delikatešu veikalā.

 Pēc COPA-COGECA ekspertu darba atskaitēm informāciju publicēšanai sagatavoja LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Tomsone

 Ekspertu dalība pasākumā organizēta VLT aktivitātes ”Nozaru ekspertu ziņojumi” ietvaros. Plašāk ar COPA/COGECA darba grupu ekspertu aktivitātēm iespējams iepazīties Valsts Lauku tīkla mājaslapā http://www.laukutikls.lv/copa_cogeca.

 UZZIŅA

COPA ir Eiropas līmeņa profesionālo lauksaimnieku organizāciju komiteja, kas pārstāv lauksaimniekus ES un starptautiskās institūcijās. Tā ir dibināta 1958. gadā. COGECA ir Eiropas līmeņa lauksaimniecības kooperācijas komiteja, kas pārstāv kooperatīvu intereses ES un starptautiskās institūcijās. Tā ir dibināta 1959. gadā. Kopš 1962. gada COPA un COGECA apvienoja birojus un kopīgi pārstāv Eiropas lauksaimnieku un kooperatīvu intereses.

COPA/COGECA kategorija: 

Pievienot komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.