* Viļānu novads

Dekšāres | Informatīvais seminārs "Virzieni un risinājumi lauku attīstības politikā"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa aicina Viļānu novada iedzīvotājus uz informatīvu semināru ”Virzieni un risinājumi lauku attīstības politikā”, kas norisināsies 2020.gada 5.oktobrī plkst. 10:30 Dekšāres pagasta pārvaldē.

Semināra ietvaros tiks prezentēti nākamā plānošanas perioda Kopējās lauksaimniecības politikas priekšlikumi un gaidāmās izmaiņas tiešmaksājumos, kā arī ZS “Liepkalns” īpašnieks Aleksejs Danilins dalīsies savā pieredzē par graudkopību un graudu pārstrādi.

Informatīvs seminārs Viļānos | Meža apsaimniekošanas aktualitātes

Apmācības un meža apmeklējumimeža īpašniekiem, medniekiem unnozarē nodarbinātajiem. MKPCpakalpojumi. Pieejamās ES atbalsta iespējas mežaīpašniekiem 2020.gadā. Konsultācijupasākuma aktivitātes. Aktuālais meža apsaimniekošanāLatvijā un Latgalē. Meža audzēšanas riski Latvijā unLatgalē. Meža aizsardzības aktualitātes (egļuastoņzobu mizgrauža postījumi, toierobežošana). Meža inventarizācija.

ATCELTS Rēzekne | Informatīvais seminārs "Aktuālie valsts normatīvo aktu nosacījumi un iespējas lauku uzņēmējiem 2020.gadā"

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes birojs 26.martā Dekšārēs rīko informatīvo semināru "Aktuālie valsts normatīvo aktu nosacījumi un iespējas lauku uzņēmējiem 2020.gadā".

Lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares popularizēšana vispārizglītojošajās skolās

Šī gada 23.oktobrī LLKC Ludzas birojs skolēniem organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz Viļānu novada Dekšāres pagasta Obelisk Farm saimniecību. Obelisk Farm saimniecības īpašnieks sniegs informāciju par Obelisk Farm saimniecisko darbību un kaņepēm, kaņepju pārstrādes produktiem, kā arī tiks apmeklēts kaņepju muzejs un degustēta kaņepju produkcija.
Izbraukšana no Ludzas plkst. 10.30

Lapas

Subscribe to RSS - * Viļānu novads