Konkursa ''Šodien laukos'' pirmā posma 1. lielais uzdevums ir klāt!

PielikumiGalerijaPrint

Vai esi padomājis, kādu pārtiku ikdienā lieto? Kā tā ir nokļuvusi pie Tevis un kā ražota? Konkursa pirmā posma pirmo lielo uzdevumu iesāksim ar pārtikas iepazīšanu!  Parādi, kā Tavs iecienītais piena produkts ir nokļuvis pie Tevis.

Šis posms paredzēts skolēniem vecumā no 12 līdz 16 gadiem un 6.-9.klasēm vai kolektīvam.

Kas Tev jādara:

1. Aizpildi pieteikšanās anketu te: https://forms.gle/dMDcj8oSbaLFeXN78

2. Izvēlies sev iecienītāko Latvijā ražotu piena produktu, ko ikdienā lieto;

3. Izpēti:

3.1. Kā šis piena produkts ir radies;

3.2. Kur tas ir ražots;

3.3. Kā ir iegūta galvenā izejviela;

3.4. Ko nozīmē sarakstītā informācija uz iepakojuma (piemēram, kāda speciāla kvalitātes zīme uz iepakojuma);

3.5. Kādu un cik tālu ceļu šis produkts veicis pie Tevis?

3.6.Attēlo uz plakāta Tava produkta ceļu.

4. Atsūti mums:

4.1.Vizuālu informatīvu plakātu, kas ietver Tava iecienītākā piena produkta shematisko ceļu pie Tevis (plakāts var būt ar roku vai elektroniski veidots) un arī aprakstu, kurā esi izzinājis sava iecienītā piena produkta ceļu. Rakstveidā (elektroniski vai ar roku veidots) ne vairāk kā 1 A4 lapa vai iekļaujot ceļa plakātā aprakstu (piemēram, atbildes uz jautājumiem), kur tas ražots, kā iegūta galvenā sastāvdaļa, vai tam ir kāda kvalitātes zīme un ko tā nozīmē, kāpēc Tev tas garšo un cita informācija, kas Tev šķiet interesanta. 

4.2.Sūti to uz e-pastu sodienlaukos@llkc.lv līdz 31.martam

Posmā vari piedalīties individuāli vai kopā ar klasi/komandu.

Jūsu iesūtītos darbus vērtēs vērtēšanas komisija, kura piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši, interesanti un čakli būsiet bijuši (ar uzdevumu vērtēšanas kritērijiem iepazīties vari konkursa nolikumā!) 1. uzdevuma rezultāti tiks paziņoti līdz š.g. 20. aprīlim konkursa oficiālajās sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram , kā arī tiks izsūtīti uz konkursa pieteikumos norādītajām e-pasta adresēm.

Konkursa 1. uzdevuma izpildes termiņš ir  31. marts (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums!

Plašāka informācija: Sandra Eimane, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, tālrunis: 26327041, e-pasts: sodienlaukos@llkc.lv

Foto galerija: 

Pievienot komentāru