Liepāja: bezmaksas seminārs "Kā atrast un attīstīt biznesa ideju”

Datums: 
16. Maijs, 2017
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas latviešu biedrības nama Kamerzālē

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 16.maijā plkst. 11.00, Liepājas latviešu biedrības nama Kamerzālē piedāvā bezmaksas semināru:
“Kā atrast un attīstīt biznesa ideju”.

Pasaules domātāji runā par jaunas ekonomikas veidošanos, par jauniem sadarbības veidiem, par citu pasaules uztveri. Tiek minēti tādi termini kā postkapitālisms, tīkla ekonomika, dalīšanās ekonomika, komūnu ekonomika. Taču lai kā mēs to nosauktu, tendences rāda, ka veidojas jauni veidi, kā darbojas sabiedrība un bizness, kas no īslaicīgas “modes” tendencēm kļūst par normu.

Kā saprast šīs jaunās tendences, jauno pasauli un kā atrast vietu sev un savam biznesam? Kā domāt? Kā to visu salikt kopā? Par to lekcijā par biznesa modelēšanu jaunajā ekonomikā un savu ideju meklēšanai un attīstīšanai spēlēsim biznesa modelēšanas spēli “Biznesa Rūnas” tās autores Agneses Aljēnas vadībā.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 14.05.17. pa tālr. 63429019 vai https://goo.gl/forms/bQoFzJshQDTPN8122

Vietu skaits ierobežots!

Semināru vadīs - Agnese Aljēna, zinātņu doktora kandidāte biznesa vadībā un pēta jaunos ekonomikas modeļus mākslā. Šādi viņa meklē atbildes uz jautājumiem, kā identificēt savu talantu, kā atrast un veidot savu zīmolu un kā to pārvērst veiksmīgā biznesa modelī.

Papildus informācija:
Kristīne Zabe
Tel. 29127069

Kontaktinformācija: 
Kristīne Zabe (tālr. 29127069, e-pasts: kristine.zabe@chamber.lv)
Reģions filtram: