Seminārs Rēzeknē: "Par finansējuma iespējām vietējo produktu ražošanā"

Datums: 
20. Decembris, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Rēzeknes novada pašvaldības telpās

Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” 2016. gada 20. decembrī plkst. 9.30 organizē informatīvu semināru “Uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstības iespējas vietējo produktu ražošanā”, kas notiks Rēzeknes novada pašvaldības ēkas mazajā zālē (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē).

Aicinām Rēzeknes un Viļānu novadu ražotājus (amatniekus, mājražotājus), kā arī ikvienu interesentu, kas plāno uzsākt saimniecisko darbību vietējo produktu ražošanā, t.sk., lauksaimniecības produktu pārstrādē, piedalīties seminārā.

Informatīvais seminārs notiks divās sesijās – informatīvā daļa un praktiskā daļa.

Informatīvās sesijas ietvaros tiks sniegta informācija par vietējo ražotāju nozīmi un iespējām lauku tūrismā, LEADER programmas finansējuma piesaisti ar 70% atbalsta intensitāti uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai vietējo produktu ražošanā. Dalībnieki tiks informēti arī par citām aktuālām finansējuma piesaistes un produktu pārdošanas iespējām vietējā tirgū. Pieredzē par LEADER projektu īstenošanu un piena produktu ražošanu dalīsies kooperatīvā sabiedrība “Viļāni”, kas apvieno mazos un vidējos piena ražotājus.

Praktiskajā daļā semināra dalībnieki varēs uzzināt par svarīgākajiem priekšnosacījumiem veiksmīgai uzņēmējdarbībai, kā sadarbojoties produktam pievienot papildus vērtību un pārdot dārgāk, kā arī darboties praktiski (diskusija, praktiskais darbs). Semināra noslēgumā paredzētas arī individuālas konsultācijas par finansēšanas nosacījumiem LEADER programmas projektiem.

Semināram jāpiesakās līdz 16. decembrim ieskaitot, aizpildot pieteikuma anketu vai zvanot uz tālruni 64607183.

Kontaktinformācija: tālr. 64607183 e-pasts: info@rezeknespartneriba.lv.

Kontaktinformācija: 
Artūrs Šķesters, tel.29364196, epasts: arturs.skesters@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
seminara_programma.pdf239.18 KB
Reģions filtram: