Liepāja: Tirgotāji aicināti pieteikt dalību Zaļajam tirdziņam Kungu kvartāla “Kartupeļu ballei”

Datums: 
22. Jūlijs, 2017
Reģions: 
Vieta: 
KUNGU IELAS RADOŠAIS KVARTĀLS (ieeja no Bāriņu ielas puses)
Nozare: 

Mājražotāji un amatnieki līdz 17. jūlijam tiek aicināti pieteikt dalību “Kartupeļu balles” svētku Zaļajam tirdziņam, kas norisināsies 22. jūlijā Kungu ielas radošajā kvartālā (Liepājā, Kungu ielā 24).
Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kuru piedāvājumā ir dažādu šķirņu kartupeļi, kartupeļu produkti, svaigi dārzeņi, zaļumi, sieri, gaļa, kūpinātas zivis, konditorejas izstrādājumi, kā arī citas gardas lietas un daiļamatniecības darinājumi.

Par svētku noskaņojumu un jestriem deju soļiem parūpēsies postfolkloras grupa “RIKŠI” no Rēzeknes, kuri Kungu kvartālā viesosies pirmo reizi. "Rikšu" mērķis ir pateikt klausītājiem, ka tautasdziesma ir daudz tuvāk un daudz vieglāk sasniedzama, nekā mums pašiem šķiet. Grupas pūrā ir pavisam kopā 2 studijas albumi - "Pa pyrmam" (2014) un "Sieju sovu" (2016).

Paralēli svētku tirdziņam tiks iekurts arī Kungu kvartāla pavards, kur uz dzīvās uguns gatavosies īsts kurzemnieku ēdiens – kartupeļu kukulīši, kurus nobaudīt varēs ikviens apmeklētājs.

Starp Kartupeļu balles svētku aktivitātēm būs arī “Zumba fitness” atvērtā nodarbība Sabīnes Priedolas vadībā, radošās darbnīcas bērniem “Smilšu aplikācijas” un “Kartupeļu figūras un zīmogi”. Neatņemama svētku sastāvdaļa, protams, būs arī jauno kartupeļu šķirņu apskate un degustācija.

Kungu ielas radošā kvartāla Zaļais tirdziņš notiks 22. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību tirdziņam sazinoties ar Kungu ielas radošā kvartāla kontaktpersonu Simonu Puigu (t. 63421670, mob. t. 25874480, e-pasts: simona.puiga@biedribasnams.lv)

Aicinām gan tirgotājus, gan pasākuma apmeklētājus turpināt piedalīties Kungu kvartāla organizētajā akcijā “Garšas ceļojums”. Vairāk par akciju: www.kungukvartals.lv

Pasākumu atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Liepājas Kultūras pārvalde, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, Liepājas Olimpiskā centra Baseins&SPA, “BB Wakepark”, “Quest House Liepāja”, atpūtas vieta “Gailišķe”, “Archery Liepaja”, “Zumba fitness Liepāja”, “Niknās laivas”.

Informāciju sagatavoja:
SIA Liepājas Latviešu biedrības nams
Kultūras pasākumu organizatore
Simona Puiga
Mob.t. 25874480
www.biedribasnams.lv
www.kungukvartals.lv

Kontaktinformācija: 
Simona Puiga (t. 63421670, mob. t. 25874480, e-pasts: simona.puiga@biedribasnams.lv)
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
kungu_kvartals-pasakumi.png1.42 MB
Reģions filtram: