14. Kalkulators

<<  ATGRIEZTIES UZ SĀKUMU

Iesniegtie jautājumi

Skaidrojums

Jautājums:

1. Man radās jautājums vairāk par maksājumu kalkulatoru un liellopu vienībām, lai gan tas saistās ar Ekoshēmu 6. Kāpēc ieliekot kalkulatorā piemēram 48 aitu mātes, tās vēlāk nepārvēršas LLV , kas savukārt liedz man (kalkulatorā) saņemt atbalstu "Zālāju saglabāšanas veicināšanai", jo man neuzrādās neviena LLV, lai gan man aitas ir? Ceru, ka tā ir vienkārši nepilnība tabulā.

Atbild ZM:

Paldies par jautājumu. Kalkulatorā pamanījām neprecīzu atsauci tekstā 37.rindā, kur frāzes “27 līdz 32” vietā jābūt “31 līdz 36”, taču tas neietekmē kalkulatora veiktos aprēķinus. Lūdzam uzmanīgi izlasīt katru jautājumu un atbildēt uz visiem jautājumiem, pat, ja ir šķietamība, ka jautājumi atkārtojas. Ja 37.rindā norādīsiet aitu skaitu pārrēķinātu uz liellopu vienībām un 76.rindā norādīsiet zālāju ha skaitu, kuru apņemsieties neapart 2 gadus pēc kārtas, tad tiks aprēķināts 6 eko-shēmas atbalsts.

2. Kur pieejams kalkulators?

Atbild LLKC:

Tiešo maksājumu un agrovides maksājumu kalkulators atrodams Zemkopības ministrijas mājas lapā zem sadaļas KLP 2023 - 2027: Maksājumu kalkulators.

Aicinām arī noskatīties video šajā lapā par maksājumu

kalkulatora aizpildīšanu.

2023-01-15

3. Kalkulatoram automātiski rādās 44 aitas, noņemiet, citādi mulsina, ja nepamana viss rādās nepareizi, tajā skaitā pie liellopu vienību aprēķina.

 

Atbild ZM un LLKC:

Kalkulators ir pilnveidots un tā aktuālā versija publicēta ZM mājas lapā.

Var būt, ka atverot excel dokumentu, augšējā daļā uz dzeltenas līnijas rādas paziņojums "Enable Editing".

Uzspiežot uz tā, pašiem ir iespējams veikt dažādus precizējumus un saglabāt kalkulatoru savā datorā.

2023-02-01