Ventspils

Paplašināta tirdzniecība Ventspils Vecpilsētas tirgū

Sestdien, 12.janvārī no 8:00 līdz 15:00 Ventspils pilsētas un novada mājražotāji tiek aicināti realizēt savu produkciju Ventspils Vecpilsētas tirgū, kur būs plašs piena produkcijas, svaigas un kūpinātas gaļas, zivju - kā svaigu tā kūpinātu, pašaudzētu dārzeņu un augļu, amatniecības, rokdarbu, medus produkcijas un floristikas piedāvājums.

Interesenti tiek aicināti apmeklēt e-prasmju skolu

Ceturtdien, 10.janvārī plkst. 10:00 visi interesenti tiek laipni aicināti apmeklēt Ventspils Digitālā centra organizētu e-prasmju skolu, lai apgūtu vai uzlabotu teorētiskas un galvenokārt praktiskas zināšanas par savu finanšu pārvaldību e-vidē.
Šādu zināšanu apguvi nodrošina Swedbanka e-prasmju skola.
Īpaši tiek gaidīti Ventspils novada iedzīvotāji, kam Swedbankas filiāles apmeklējums klātienē ikdienā ne vienmēr ir iespējams.

Ventspilī seminārs biškopjiem

Šā gada 6. decembrī, plkst. 11.00 Ventspils un apkārtnes biškopjiem tiek organizēts seminārs: tēma: “Bišu saimju ziemošanas apstākļi un darbi pavasarī. Netradicionālie nektāraugi” - lektori K. Skujiņš un I. Geiba.

Seminārs notiks Zvana ielā 2, Ventspilī. Būs iespēja mainīt vasku pret šūnām un šūnas arī iegādāties.
Dalība bez maksas.
Sīkāka informācijas pie LBB Ventspils nodaļas vadītājas D.Griezes
Tālr.29364889

LIAA Ventspils biznesa inkubators aicina apmeklēt pasākumu “Burgers ar zinātnieku”

LIAA Ventspils biznesa inkubators aicina apmeklēt pasākumu “Burgers ar zinātnieku”

Tāpat kā piemeklējot pareizās garšvielas, burgers kļūst ne vien labs, bet izcils, arī, atrodot īsto zinātnieku, Tavs produkts var kļūt par īstu veiksmes stāstu.
Ko Tavas idejas attīstībai var dot zinātne? Kas ir tehnoloģiju skauti? Kā atrast savu zinātnieku? Kā tikt pie 100% granta savas idejas gudrai attīstībai? Kāda ir bijusi citu uzņēmēju pieredze? Daudz jautājumu un mums uz tiem visiem ir atbildes.

Biznesa forums Ventspilī

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) atvērusi pieteikšanos biznesa forumam “Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana”, kas 21. un 22. novembrī norisināsies Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” (Karlīnes ielā 40). Forums šogad būs veltīts pasaulē aktuālajam dizaina domāšanas tematam, kas var palīdzēt gandrīz ikvienas nozares uzņēmējam sasniegt labākos rezultātus savā nozarē. Dalība forumam visiem interesentiem ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc LIAA aicina pieteikties savlaicīgi.

Seminārs “Profesionāls zīmols sociālajos tīklos kā panākumu atslēga”

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar EDIC Latvia un Ventspils Brīvostas Pārvaldi aicina uz “Biznesa rīta” semināru “Profesionāls zīmols sociālajos tīklos kā panākumu atslēga”, kas notiks šī gada 9.novembrī plkst. 10:00 Ventspils galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2 (ierašanās no 9:30).

VLT pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības attīstībā" 2.mācību diena Ventspils novadā

2018.gada 6.novembrī Ventspils novada jauniešus uzrunās valsts finanšu institūcijas ALTUM pārstāve, bankas Citadele pārstāve, VRG projektu koordinatore un Ventspils biznesa inkubatora pārstāvis, lai informētu par pieejamo līdzfinansējumu jaunajiem uzņēmējiem.
Pieteikties pie SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Ventspils nodaļas lauku attīstības konsultantes Gitas Langbergas pa tālr. 26109996

Ventspils realizēs projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Eiropas Savienības iniciatīvā “Pilsētu inovatīvās darbības” (angļu: “Urban Innovative Actions”).

Šomēnes, svinīgā Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas pasākumā Briselē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš saņēma apliecinājumu par Ventspils pilsētas tiesībām īstenot projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Eiropas Savienības iniciatīvā “Pilsētu inovatīvās darbības” (angļu: “Urban Innovative Actions”).

Rudens tirgus Ventspilī

Šo sestdien, 20.oktobrī ventspilnieki un ne tikai, tiek aicināti aktīvi piedalīties gadskārtējā Ventspils Rudens tirgū, kur katrs varēs atrast sev tīkamu rudens velti vai mājražotāju darinājumu. Tirgus darbosies no 8:00 līdz 15:00. Laipni gaidīti tiek gan pircēji, gan tirgotāji!

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils