Priekuļu novads

Priekuļu novads, "Jaunskundriņi" | Informatīvais seminārs "Meža aizsardzības aktualitātes, ES atbalsta pasākumi MKPC 2020. gadā"

Pieejamās ES atbalsta iespējas īpašniekiem 2020.gadā - zināšanu pārneses pasākumi - Arodapmācību projekts (mācību iespējas par dažādām tēmām). Konsultāciju projekts. Meža apmeklējumi. Iespējas un risinājumi jaunaudžu aizsardzībai no meža dzīvnieku postījumiem. Aizsardzības līdzekļu Cervacol, Plantskyd, Trico raksturojums, darbības efektivitātes salīdzinājums, to sagatavošana darbam, praktiska pielietošana.

Priekuļi | Maksas seminārs "Augļu koku, ogulāju slimības un kaitēkļi. Atpazīšana un apkarošana ar bio metodēm"

Profesionālās pilnveides izglītības iestāde "STC mācību centrs" sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības biedrību organizē semināru "Augļu koku, ogulāju slimības un kaitēkļi. Atpazīšana un apkarošana ar bio metodēm."

2020. gads ir pasludināts par “Starptautisko augu veselības gadu”.

Aktualitātes lauku uzņēmējiem Priekuļos

Informatīvs seminārs lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem.

LLKC Cēsu nodaļa 2019. gada 12. aprīlī, Priekuļos, Cēsu prospektā 5, pulksten 10.00 - 13.00 rīko informatīvo semināru lauksaimniekiem par Lauku attīstības programmas aktualitātēm, pasākumiem un finansējuma piesaisti.

Programmā:
Aktualitātes platību maksājumos un investīciju pasākumos.
Valsts augu aizsardzības dienesta aktualitātes.
Aktualitātes lauksaimniecībā 2019. gadā.
Finanšu institūcijas Altum aktuālais atbalsts lauksaimniekiem.
Konsultatīvais atbalsts lauku uzņēmējiem 2019. gadā.

Priekuļi | AREI seminārs lauku saimniekiem ''Ceļavārdi sēklām pavasarī''

Seminārs lauku saimniekiem
CEĻAVĀRDI SĒKLĀM PAVASARĪ
2019. gada 5. aprīlī
Priekuļu pētniecības centrā
Priekuļos, Zinātnes ielā 2
No 9.30 kafija un dalībnieku reģistrācija
10.00 Semināra atklāšana
10.05 Tendences laukaugu sēklaudzēšanā Latvijā (Liena Jaunzema. VAAD sēklu kontroles departaments)
10.25 Jaunumi likumdošanā par sēklaudzēšanu un šķirņu apriti (Ineta Jēkabsone. ZM)

Informatīvs seminārs lauku uzņēmējiem

6. decembrī no plkst. 10:00 Hotel Tigra (Eduarda Veidenbauma iela 2, Priekuļi) telpās notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Cēsu nodaļas rīkotais informatīvais seminārs lauku uzņēmējiem par komunikācijas nozīmi uzņēmējdarbībā - kā komunicēt radoši un inovatīvi. Efektīva vadības komunikācija un informācijas aprite - atslēga veiksmīgai biznesa attīstībai. Pozitīva un racionāla domāšana.

STC mācību centrs aicina uz kursiem “Bioloģiskās lauksaimniecības pamati”

Bioloģiski, ekoloģiski” mūsdienās ir kļuvis par modes vārdu. Aizvien vairāk ražotāju, pārstrādes uzņēmumu Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē izvēlas ražot bioloģisku pārtiku. “Bioloģiski” ir kļuvis par dzīves veidu, uz kuru tiecamies. Aizvien vairāk pieaug pieprasījums pēc tīras bioloģiskas pārtikas, kas paaugstina cilvēka dzīves kvalitāti. Ražojot bioloģiskus produktus mēs vecinām saudzīgāku un ilgtspējīgāku lauksaimniecību, esam atbildīgi pret dabu, dzīvniekiem un savu veselību.

Lapas

Subscribe to RSS - Priekuļu novads