Pārgaujas novads

Straupe | Tirdziņš Zirgu pastā

Tiekamies Slow food Straupes tirdziņā Zirgu pastā 21. jūnijā! Gan zemenes, gan sierus, pīrāgu gaļu un dažādus dzērienus – ar grādiem un bez grādiem, keramikas krūzes, koka paplātes, Līgo vakara tērpus – to visu sola tirdziņa dalībnieki pirmsjāņu tirgū. Būs ko izvēlēties!

Katra mēneša 1. un 3. svētdienā Straupes Zirgu pastā pulcējas vietējie zemnieki, mājražotāji un amatnieki, lai saviem pircējiem piedāvātu pašu ražotu, tīru un godīgu produkciju. No zemnieka rokām uzreiz pircēja grozā!

http://www.straupestirdzins.lv/

Raiskums | Peoniju DĀRZA svētki

14. un 21. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00, stādu audzētavā "Jaunrūjās"(Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā) notiks Peoniju dienas.
Tā kā šogad ziedēšana sākusies vēlāk, peoniju krāšņumu varēs braukt lūkoties divas svētdienas. Apmeklētājus priecēs ne tikai peonijas, bet arī ūdensrozes un daudzveidīgs hostu dārzs. Kopumā "Jaunrūju" dārzā zied ap 300 dažādas peonijas - gan savvaļas sugas, gan hibrīdi, gan starpsugu un kokveida peonijas.

ATCELTS! Stalbe | Informatīvais seminārs "Aktualitātes lauku uzņēmējiem"

ATCELTS! Izmaiņām sekojiet līdzi Valsts Lauku tīkla mājaslapā, sociālajos tīklos vai sazinoties ar konsultantiem.

LLKC Cēsu konsultāciju birojs aicina lauksaimniekus un lauku uzņēmējus uz bezmaksas informatīvo semināru "Aktualitātes lauku uzņēmējiem", kas norisināsies 25. martā plkst. 10.00 Stalbē, "Iktēs".

Informatīvs seminārs Pārgaujas novadā |Par ES un Valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu

Īpašumā "Billēni" hibrīdās apses(papeles) koku stādījumi lauksaimniecībā neizmantojamā zemē. Ieaudzēšana, kopšana, riskino meža dzīvnieku bojājumiem. Īpašumā"Āpšas- 1"ES atbalsta aktivitāte jaunaudžu retināšana. Projekta realizācijas prakse mežā. Nepieciešamo dokumentu sagatavošana pēc projekta īstenošanas. Diskusijas un atbildes uz jautājumiem.

Cēsis | Grupu konsultācija "Produkcijas mārketings un realizācija"

20. novembrī SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Cēsu birojs organizē grupu konsultāciju mājražotājiem par tēmu "Produkcijas mārketings un realizācija". Dienas pirmajā daļā iepazīsimies ar Straupes lauku labumu tirdziņu kā iespēju mājražotājiem, dažādu mājražošanas zīmolu attīstību, savukārt, dienas otrajā daļā skatīsim mājražojumu realizācijas iespējas vietējā tirdzniecības tīklā, kā arī mārketinga pasākumus veiksmīgai darbības attīstībai.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikt savu dalību līdz 2019. gada 15. novembrim.

Aktualitātes lauku uzņēmējiem Pārgaujas novadā

Informatīvs seminārs lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem.

LLKC Cēsu nodaļa 2019. gada 16. aprīlī, Pārgaujas novada "Iktes" pulksten 10.00 - 13.00 rīko informatīvo semināru lauksaimniekiem par Lauku attīstības programmas aktualitātēm, pasākumiem un finansējuma piesaisti.

Programmā:
Aktualitātes platību maksājumos un investīciju pasākumos.
Aktualitātes lauksaimniecībā 2019. gadā.
Finanšu institūcijas Altum aktuālais atbalsts lauksaimniekiem.
Konsultatīvais atbalsts lauku uzņēmējiem 2019. gadā.

Informatīvs seminārs Stalbē |ES atbalsts meža īpašniekiem. Padomi meža apsaimniekošanā

ES atbalsts meža īpašniekiem 2019. gadā. Jaunākā informācija. Meža nozare un politiskie procesi Eiropā. Valsts darba inspekcijas
funkcijas. Mežirbei draudzīga meža apsaimniekošana. Mazo ērgļu aizsardzība Latvijā. Jaunākā informācija par meža stādāmo materiālu.
Āfrikas cūku mēra un citu slimību izplatība Latvijā. Filma par dabas aizsardzību. Diskusijas

Informatīvs seminārs Pārgaujas novadā - Meža apsaimniekošana, laba un pārņemama prakse

Meža apsaimniekošana, laba un pārņemama prakse. Raksturojošo audzes rādītāju noteikšana,- audzes formula vecums, bonitāte,
vidējais augstums, vidējais caurmērs, vecums, šķērslaukums. Krājas noteikšana. Nepieciešamā dokumentācija un veicamie darbi, lai varētu veikt koku ciršanu.ES atbalsta iespējas īpašumā.
Pulcēšaqnās un semināra atklāšana pie Stalbes tautas nama. Došanās uz objektu

Lapas

Subscribe to RSS - Pārgaujas novads