Liepāja

LLKC Liepājas birojs | 26. septembris - pieredzes apmaiņas brauciens uz augļkopības saimniecībām Dobeles un Saldus novadā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas birojs piedāvā vienas dienas pieredzes apmaiņas braucienu lauku saimniecību pārstāvjiem uz Dobeles un Saldus novadu.

Temats: Augkopības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana, inovatīvu metožu pielietošana.

Datums: 2019. gada 26.septembris

Liepāja | Pieaugušo neformālās izglītības apmācības "Zaļā kosmētika"

Aicinām piedalīties pieaugušo neformālās izglītības programmas „Zaļā dzīvesveida skola” moduļa „Zaļā kosmētika” apguvē, kas sāksies 2019. gada 22. septembrī plkst. 10 Liepājā, Dabas studijā, Aldaru ielā 21.

Kursos paredzēts 3 nodarbību cikls, nodarbības notiks vienu reizi mēnesī, izejamās dienās. Mācību programmā paredzēts apgūt praktiskas iemaņas ikdienas kosmētikas gatavošanā no pieejamām izejvielām bez ķīmiskām piedevām. Maksa 45 eiro/viena nodarbība.

Nodarbības vada Dr. paed. Vaira Kārkliņa.

LLKC Liepāja | Pieredzes brauciens - Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana Talsu pusē

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas birojs piedāvā vienas dienas pieredzes apmaiņas braucienu lauku saimniecību pārstāvjiem uz Talsu novadu -
LAUKSAIMNIECĪBAS PRODUKCIJAS PIEVIENOTĀS VĒRTĪBAS RADĪŠANA.

Datums: 2019. gada 8. augusts

Liepāja | 26. un 27. jūlijs – Annas dienas tirdziņš Liepājā Rožu laukumā

Ik gadu jūlijā atzīmē Annas dienu. Tā izsenis latviešiem bijusi arī Saimnieču diena, kas iezīmēja ražas novākšanas sākumu un, kad galdā tika celti pirmo ražu labumi, kā jaunie kartupeļi, burkāni un rudzu maizes.

Un par godu šai dienai notika arī lieli gadatirgi, kuros varēja atrādīt un tirgoties ar pirmo ievākto ražu. Tāpat gadatirgos saimnieces varēja parādīt visu, ko viņas māk saistībā ar ēdienu pagatavošanu. Tāpēc nevelti šo dienu dēvē par Saimnieču dienu.

LIEPĀJA, 26.–27. jūnijā | apmācības "ES nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana"

2019. gada 26. un 27. jūnijā SIA LLKC Liepājas birojs rīko bezmaksas mācības par Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanu.

Pamatinformācija:
Mācības ir nepieciešamas un tajās var piedalīties tikai tie lauksaimnieki, kuri iesaistījušies LAP 2014.–2020. gadam pasākuma “Agrovide un klimats” aktivitātē “Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos” un kas ir uzņēmušies saistības par ES nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (kas ir 1. līdz 4. zālāju ražības klase).

NĪCA | PRIEKULE | GROBIŅA | RUCAVA - Informatīvo semināru un apmācību cikls Liepājas pusē

Jau nākošajā nedēļa Liepājas pusē aktīvi norisināsies informatīvie semināri par aktualitātēm lauku saimniecībām un uzņēmējiem ar Lauku atbalsta dienesta un biedrības "Liepājas rajona partnerības" piedalīšanos.

Informatīvie semināri ir bezmaksas un uz tiem nav iepriekšēja pieteikšanās.

INFORMATĪVO SEMINĀRU un KONSULTĀCIJU PLĀNS:

LLKC Liepāja | 26. aprīlis - pieredzes apmaiņas brauciens par dažādu slaukšanas robotu un tehnoloģiju izmantošanu piena lopkopības saimniecībās

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas konsultāciju birojs piedāvā saimniecību apmeklējumu (pieredzes apmaiņas braucienu) par dažādu slaukšanas robotu un tehnoloģiju izmantošanu piena lopkopības saimniecībās

Tēmats: Jaunāko tehnoloģiju izmantošana lauksaimniecības produktu ražošanas procesu, tehnoloģiju pilnveidošanā un drošas pārtikas ražošanā (piena lopkopības saimniecības, dažādu slaukšanas robotu izmantošana). Grupas Nr. LLKC17Lp03-L

Priekule, 17. aprīlis | Seminārs par aktualitātēm lauku saimniecībām / uzņēmējiem

LLKC Liepājas konsultāciju biroja kopā ar Priekules novada domi, Lauku atbalsta dienestu un biedrību “Liepājas rajona partnerība” piedāvā bezmaksas informatīvo semināru par aktualitātēm lauku saimniecībām / uzņēmējiem.

Datums un laiks: 2019. gada 17. aprīlī (trešdien) plkst. 10:00.

Norises vieta: Priekules kultūras namā (Peldu iela 1, Priekule).

5., 6., un 7. aprīlis | Satiec savu meistaru Liepājas apkārtnē un Liepājā

2019. gada 5., 6. un 7.aprīlī visā Latvijā jau vienpadsmito reizi dažādu prasmju meistari 155 norises vietās Latvijā gaidīs savus apmeklētājus projekta "Satiec savu meistaru!" ietvaros.
Arī šogad meistari interesentus iepazīstinās ar aušanas, adīšanas, tamborēšanas, izšūšanas prasmēm, kokamatniecību, keramiku, dažādiem mūzikas instrumentiem, latviskām dziesmām un dančiem, un vēl daudz citām interesantām lietām, ko iespējams atrast garajā norišu sarakstā.

Meistaru īpašās piedāvātās iespējas LIEPĀJAS APKĀRTNĒ:

Lapas

Subscribe to RSS - Liepāja