Cēsu novads

Informatīvs seminārs Cēsīs | Lielie plēsēji, sugas bioloģija, ekoloģija un populācija Latvijā, nākotnes perspektīvas. Medību saimniecības aktualitātes

Lielie plēsēji Eirāzijas lūsis, vilks un brūnais lācis Latvijā, sugas bioloģija, ekoloģija un populācija Latvijā. Nākotnes perspektīvas. Medību saimniecības aktualitātes un izmaiņas normatīvajos aktos. Diskusijas.

ATCELTS! Cēsis | Seminārs "Grāmatvedības kārtošanas pamatprincipi mazos lauksaimniecības uzņēmumos"

ATCELTS! Izmaiņām sekojiet līdzi Valsts Lauku tīkla mājaslapā, sociālajos tīklos vai sazinoties ar konsultantiem.

27. martā visi interesenti, kuri grāmatvedību kārto vai plāno kārtot vienkāršā ieraksta sistēmā, aicināti uz semināru "Grāmatvedības kārtošanas pamatprincipi mazos lauksaimniecības uzņēmumos".

Cēsis | Seminārs "Garšīgu un veselīgu tomātu audzēšana no sēkliņas līdz ražas novākšanai"

20. februārī, Cēsīs savās zināšanās un pieredzē tomātu audzēšanā dalīsies ELGA BRAŽŪNE, dārzniecības "NESLINKO" vadītāja ar 40 gadu pieredzi tomātu audzēšanā. Kā arī stundu pirms un visu semināra laiku būs iespēja iegādāties dārzeņu sēklas no dārzniecības "NESLINKO".

Cēsis | Seminārs "Mārketinga IT paņēmieni un produkta virzīšana tirgū"

Ja Tev ir savs pakalpojums vai produkts, Tev noteikti ir arī vēlme paplašināt tā piedāvājumu. Kā atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam, kādi ir veiksmīgākie paņēmieni tā virzīšanai tirgū? Kopā ar zinošu, pozitīvu un atraktīvu lektoru, SIA "Krogzeme" attīstības vadītāju, Andri Krogzemu radīsim atbildes, kā uz šiem jautājumiem, tā arī iepazīsim un izmēģināsim IT mārketinga piedāvātās iespējas. Un bez visa tā, lektors dalīsies vērtīgos ieteikumos mājas lapas izstrādē.

Informatīvs seminārs Cēsu nov.| Meža aizsardzības aktualitātes, ES atbalsta pasākumi MKPC

Meža aizsardzības aktualitātes Latvijas mežos - egļu astoņzobu mizgraužu postījumi, aizsardzības iespējas; ozolu vadaudu slimība, ošu kalšana. Pieejamie ES atbalsta pasākumimeža īpašniekiem 2020.gadā. Zināšanu pārneses pasākumi - arodapmācību projekts (mācību iespējas par dažādām tēmām); Konsultāciju projekts; Meža apmeklējumi.

Cēsis | Apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem

Augu aizsardzības līdzekļu lietotāj,
Pirms aktīvās sezonas uzsākšanas pārliecinies, ka Tev ir darbam nepieciešamā apliecība, kā arī pārbaudi, vai esošā apliecība vēl ir derīga!

LLKC Cēsu konsultāciju birojs aicina interesentus pieteikties apmācībām (zināšanu atjaunošanai) par augu aizsardzības līdzekļiem (2. reģistrācijas klases pārreģistrēšanai).

Apmācību norises laiks: 30.01.2020, plkst. 9.30 - 16.00
Apmācību norises vieta: LLKC Cēsu konsultāciju birojs, Cēsīs, Bērzaines ielā 5

Mācību maksa: 30.00 EUR

Cēsis | "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanā" - Mācību noslēguma diena

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Cēsu biroja rīkoto piecu dienu mācību jauniešiem Valsts Lauku tīkla aktivitātē "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanā" noslēdzošā diena.
Šajā dienā jaunieši prezentēs savas biznesa idejas, kam sekos mācību izvērtēšana, sarunas par turpmāko sadarbību, individuālajām konsultācijām, kā arī apliecinājumu izsniegšana.

Lapas

Subscribe to RSS - Cēsu novads