Balvu novads

Balvi | Lauku labumu tirdziņš 14. decembrī

Lauku labumu tirdziņš 14. decembrī

14. decembrī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš Ziemassvētku noskaņās. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus, sezonas augļus, dārzeņus, kā arī amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem! Nāciet un jau laicīgi sarūpējiet Balvos un tuvākajā apkārtnē radītas Ziemassvētku dāvanas!

Balvi| 29.novembrī gaļas liellopu audzēšanas saimniecību apmeklējums

Gaļas liellopu saimniecību apmeklējums

SIA LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina pieteikties gaļas liellopu saimniecību īpašniekus un citus interesentus pieredzes apmaiņas braucienam!

Tiek komplektēta vismaz 15 cilvēku grupa vienas dienas braucienam uz četrām gaļas liellopu audzētāju saimniecībām.

2019.gada 29.novembrī tiek organizēts vienas dienas pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemes gaļas liellopu simniecībām par ganāmpulka pārvaldības pieredzi, ekonomisku apsaimniekošanu un profilaktiskiem pasākumiem.

Balvi| Lauku labumu tirdziņš Balvos 9. novembrī

9.novembrī lauku labumu tirdziņš Balvos

9.novembrī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus, sezonas dārzeņus, ogas un augļus, kā arī amatniecības izstrādājumus no tuvākiem un tālākiem zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem!

Balvi| Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai 1.mācību diena - organizē Balvu un Alūksnes nodaļas

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Balvu un Alūksnes nodaļas organizē Valsts Lauku tīkla pasākumu „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Mācību pirmā diena tiek organizēta 21.oktobrī plkst. 10:00.

Norises vieta: LLKC Balvu konsultāciju birojs, Balvi, Brīvības iela 46a (2.st.zāle)

Mācību programma 21.oktobrī:

*Ideju ģenerēšana
*Mārketings un reklāma
*Idejas prezentēšanas prasmes

Plašāks programmas apraksts - pielikumā.

Seminārs par velo tūrismu

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts

Velo tūrisma attīstība Austrumlatvijā, pieslēdzoties starptautiskajam Velomaršrutu tīklam EuroVelo11Projekts Nr.19-00-A019.332-000002

Aktivitāte "Semināru cikls I"

Balvi| Pieredzes brauciens uz Raunu 29.oktobrī. Tēma: Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana

SIA LLKC Balvu konsultāciju birojs komplektē grupu vienas dienas braucienam uz četriem uzņēmumiem Raunas novadā, kas iepazīstinās ar produkcijas pievienotās vērtības radīšanas iespējām.

Saimniecību apmeklējuma tēma: Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana

Brauciena norises laiks: 2019. gada 29.oktobris

APMEKLĒSIM:

Balvi| 18.oktobris| Informatīvs seminārs "Lauku attīstības programmas aktuālie pasākumi lauksiamniekiem, mežsaimniekiem"

SIA LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs šā gada 18.oktobrī plkst. 11:00 apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru “Lauku attīstības programmas aktuālie pasākumi lauksaimniekiem, mežsaimniekiem”.

Norises vieta: Balvu konsultāciju birojs, Brīvības iela 46a, Balvi (2.stāva zālē)

Programma:

* Aktualitātes no Lauku atbalsta dienesta (LAD mobilā aplikācija, valsts atbalsta pasākumui – daļēja kredītprocentu dzēšana un dalība pārtikas kvalitātes shēmā; provizoriskie platību maksājumu atbalsta izmaksas termiņi un apmēri; LIZ apsekošana).

Balvi| 17.oktobris| Informatīvs seminārs “IEPAZĪSTI PERMAKULTŪRU - gudru un ilgtspējīgu saimniekošanu”

LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “IEPAZĪSTI PERMAKULTŪRU - gudru un ilgtspējīgu saimniekošanu”, kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros.

Datums: 17.oktobris

Laiks: semināra sākums 11:00 (semināra ilgums aptuveni 4 h)

Vieta: LLKC Balvu konsultāciju birojs, Brīvības iela 46 a (2.stāva zāle)

Lektors: MĀRIS NARVILS (LLKC vecākais speciālists dārzkopībā)

Semināra laikā lektors runās par šādām tēmām:

Balvi| 14.oktobris| Informatīvā diena mācībām par uzņēmējdarbību (Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai)

Jauniešus aicina uz 5 dienu mācībām par uzņēmējdarbību

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Balvu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Jaunieši vecumā no 18 - 40 gadiem tiek aicināti uz informatīvo dienu 2019.gada 14.oktobrī plkst. 11:00 Balvos, Brīvības ielā 46a (LLKC Balvu konsultāciju biroja 2.stāva zālē).

Lapas

Subscribe to RSS - Balvu novads