Balvu novads

“Zaļās lapiņas” seminārs BALVOS

“Zaļās lapiņas” seminārs BALVOS
SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” (STC) aicina bioloģiskos lauksaimniekus uz bezmaksas informatīvo "Zaļās lapiņas" semināru 10.novembrī, BALVOS, Brīvības ielā 46a.
Plkst. 10:00-12:00 SEMINĀRU DAĻA
STC informatīvie semināri:
• Pirmā sezona, strādājot pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2018/848 prasībām;
• Biloģiskās lauksaimniecības sertifikācijas ieguvumi, problēmas un riski;
• Bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumu sertifikācijas shēma;

12.oktobris | Rudenī ievācamo ārstniecības augu sagatavošana, pārstrāde un izmantošanas iespējas

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Balvu birojs organizē bezmaksas izglītojošo semināru – "Rudenī ievācamo ārstniecības augu sagatavošana, pārstrāde un izmantošanas iespējas".

Norises datums un laiks: 2022.gada 12.oktobrī no plkst. 10:00 – 17:00
Norises vieta: Kāķupi, Rankas pagasts, Gulbenes novads

14.oktobris | "Laukiem būt!" pasākuma informatīvā diena Balvos

Jaunā “LAUKIEM BŪT!” mācību sezona ir klāt!

"LAUKIEM BŪT!" pasākums ietver mācības par uzņēmējdarbību un pēc tām seko iespēja piedalīties jauno uzņēmēju konkursā “Laukiem būt!” un gūt atbalstu savas idejas īstenošanā!

Ja esi vecumā no 18-40 gadiem un ir vēlme iegūt vai atjaunot zināšanas par uzņēmējdarbību un biznesa plāna izstrādi, tad piesakies mācībām Balvos.

Balvi - 11.10.2022.| ZOOM tiešsaistes seminārs "Zaļmēslojuma augu izmantošana augsnes veselības un auglības uzlabošanai"

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Balvu birojs organizē bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru "Zaļmēslojuma augu izmantošana augsnes veselības un auglības uzlabošanai".

Norises datums un laiks: 2022.gada 11.oktobrī no plkst. 10:00 – 13:20

Norises vieta: tiešsaistē ZOOM platformā (reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta ZOOM pieslēgšanās saite)

Balvi |03.10.2022.| ZOOM tiešsaistes seminārs "Hidroponika – mūsdienīga kultūraugu audzēšanas sistēma bez augsnes"

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Balvu birojs organizē bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru " Hidroponika – mūsdienīga kultūraugu audzēšanas sistēma bez augsnes".

Norises datums un laiks: 2022.gada 3.oktobrī no plkst. 10:00 – 13:20
Norises vieta: tiešsaistē ZOOM platformā (reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta ZOOM pieslēgšanās saite)

10. septembrī Lauku labumu tirdziņš Balvos

10. septembrī Balvos, laukumā pie kultūras nama no plkst. 9:00 notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus, mājražotāju gardumus, sezonas dārzeņus un augļus, amatniecības izstrādājumus un stādus no tuvākiem un tālākiem zemniekiem, mājražotājiem, amatu meistariem un stādu audzētājiem!

Balvi | 16.06.2022.| ZOOM tiešsaistes seminārs "Riekstkoku audzēšanas perspektīvas Latvijā "

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Balvu birojs organizē bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru "Riekstkoku audzēšanas perspektīvas Latvijā ".

Norises datums un laiks: 2022.gada 16.jūnijā no plkst. 10:00 – 13:20
Norises vieta: tiešsaistē ZOOM platformā (reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta ZOOM pieslēgšanās saite)

Lapas

Subscribe to RSS - Balvu novads