Uzsākam pieteikšanos konkursam “Šodien laukos” 2017!

PielikumiPrint

Ar lielu prieku paziņojam, ka uzsākam dalībnieku reģistrāciju skolēnu konkursam “Šodien laukos”!

Konkursā aicinām pieteikties individuālos dalībniekus vecumā no 12 līdz 16 gadiem un klases vai kolektīvus, kas atbilst šai vecuma grupai.

Lai pieteiktos aizpildi pieteikuma anketu un sūti to uz e-pasta adresi sodienlaukos@llkc.lv. Nepalaid garām pieteikšanos, jo martā izsludināsim jau pirmo konkursa uzdevumu!

Šogad tāpat kā pagājušā gadā priecēsim konkursa dalībniekus ar lielajiem mēneša uzdevumiem, kas šogad būs 6, un mazajiem papilduzdevumiem, kas palīdzēs krāt punktus un tikt pie lielajām balvām. Visa informācija, kas saistīta ar mēneša lielo tēmu un konkursa uzdevumiem, tiks publicēta akcijas “Šodien laukos” sociālo tīklu lapās facebook.com un draugiem.lv. Esam sagatavojuši dažādas mēneša lielās tēmas un ceram dalībniekus gan izglītot, gan izklaidēt ar neparastiem un atraktīviem uzdevumiem. Tāpēc nestāvi malā, piedalies un pārbaudi savu radošo garu, erudīciju un mērķtiecību!

Protams, arī šis gads neiztiks bez balvām. Šogad 3 veiksmīgākajiem konkursa dalībniekiem individuālajā kategorijā dāvināsim planšetdatorus, savukārt veiksmīgākā klase/kolektīvs saņems balvā ekskursiju 1000 eiro vērtībā! Ar balvām apbalvosim arī 2.un 3. vietas ieguvējus klašu/kolektīvu kategorijā, kā arī ar veicināšanas balvām priecēsim katra mēneša veiksmīgākos dalībniekus. Ir vērts censties un iesaistīties!

Konkurss “Šodien laukos” tiek rīkots ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un Valsts Lauku tīkla atbalstu. Konkursa un sociālo tīklu akcijas mērķis ir informēt, izglītot un izklaidēt skolas vecuma jauniešus par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm, sniegt tiem izpratni par nozaru darbību, iespējām un izaicinājumiem Latvijas laukos un to nākotnes izglītības un karjeras iespējām.

Vairāk informāciju par konkursu iegūsi apmeklējot un sekojot līdzi jaunumiem konkursa sociālo tīklu lapās, kā arī Valsts lauku tīkla mājas lapā www.laukutikls.lv. VLT mājas lapā atradīsi arī pieteikuma anketas un konkursa pilno nolikumu.

Piesakies konkursam, izaicini sevi pildot uzdevumus un kvalitatīvi pavadi savu brīvo laiku!

Informāciju sagatavoja: Baiba Gulbe

Pievienot komentāru