Konkursa “Šodien laukos” 1.uzdevums ir klāt!

Ar prieku paziņojam, ka 1. konkursa un mēneša lielā tēma ir “PA PĒDĀM”.  Meklēt un atpazīt meža zvēru pēdas, pētīt putnu pēdu un kaķpēdiņu nospiedumus pilsētu parkos, sekot pa pēdām savam mājdzīvniekam vai čaklajai omītei – to visu un vēl vairāk var darīt, pildot konkursa 1. uzdevumu!

Konkursa uzdevums ir izveidot fotostāstu no 5 pašu fotografētām fotogrāfijām, ņemot vērā mēneša tēmu. Atklāj savā fotostāstā, ko tu saproti ar tēmu “PA PĒDĀM” un pārliecini žūriju, ka tieši tava ideja ir oriģinālākā un pelnījusi augstāko punktu skaitu!

Izpildītu konkursa uzdevumu sūti uz konkursa e-pasta adresi sodienlaukos@llkc.lv līdz 7. martam, pievienojot aizpildītu individuālo vai klases pieteikuma anketu.

Visi iesūtītie darbi tiks vērtēti un saņems punktus, kas krāsies visa gada garumā. Labākais individuālais darbs saņems veicināšanas balviņu, savukārt labāk novērtēto kolektīvu aicināsim ierunāt video sveicienu un izsludināt nākamo mēneša tēmu – tā teikt “būt PĒDU priekšā pārējiem”!

Neaizmirstiet, ka visu mēnesi lapās tiks publicēta izzinoša un interesanta informācija saistībā ar mēneša tēmu, seko līdzi un uzzini vairāk.

Lai izdodas!

Konkursa organizētāju komanda

Pievienot komentāru