Absolūts Ēd: pavasari neviens nav atcēlis

“Pavasari neviens nav atcēlis,“ tā par šo neziņas laiku smaidot saka zīmola “Absolūts Ēd” saimniece Ilze Lipska.

Ilze ar vīru Juri ir enerģiski, jauni cilvēki, kuri savā laikā no Rīgas studijām atgriezušies vecāku mājās Pierīgā, Krimuldas novadā. Četru bērnu vecāki no sākotnēji 2 ha, nu jau apsaimnieko daudzkārt lielāku, bioloģiski sertificētu platību. Dārzeņi ir Lipsku ģimenes sirdslieta.

Saimniecībā tiek audzēti dārzeņi, garšaugi, top gardi no pašu audzētām izejvielām mājražotie produkti – pulveri.

Ar Ilzes entuziasmu ir tapis zīmols “Absolūts Ēd” –

pirmsākumos izveidojot blogu par gardiem, pašas gatavotiem ēdieniem no lokāli iegūtiem, sezonāliem izejmateriāliem. Ar laiku zīmols pielāgojies arī saimnieku audzētajam un ražotajam. Tagad blogam atliek mazāk laika. Īpaši Covid-19 apstākļos.

Saimnieku audzētie produkti regulāri ceļo uz Rīgu, Pierīgu, Siguldu, Cēsīm, Valmieru. Lielākie pircēji - Rīgas iedzīvotāji. Īpaši iecienīta ir “Aboslūts Ēd” sezonas kaste – skaistā kastē ievietoti sezonas dārzeņi un garšaugi. Saimnieki ir parūpējušies par pircējiem pieejamiem produktiem visa gada ietvaros, piedāvājot garšaugus, pulverus, sezonas dārzeņus.

Arī filozofa dimploms un daudzbērnu ģimenes statuss ir labs ģimenes biznesa pamats čakliem, entuziasma bagātiem cilvēkiem. Lipsku ģimene to ir pierādījusi!

Kristīne Ragaine-Volnianko,
LLKC Pierīgas konsultāciju biroja vadītāja

Pievienot komentāru