"Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" 2.mācību diena Ogres nodaļā

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
9. Novembris, 2018
Vieta: 
Ogres tehnikums

Valsts Lauku tīkla darba plāna 2018. gadam ietvaros īstenotās aktivitātes „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” tiek rīkotas mācības jauniešiem ar mērķi atbalstīt gados jaunu cilvēku uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, sniedzot iespēju iegūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, apmeklējot intensīvu mācību kursu, un iespēju iegūt naudas balvu, ko var izmantot biznesa idejas īstenošanai, piedaloties jauno uzņēmēju konkursā.
Pasākuma dalībnieki ir jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos, vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem.

Mācības notiks Ogres tehnikumā piecu dienu ietvaros (viena mācību diena nedēļā). Otrā mācību diena 9.novembris. Pēc mācībām katrs to dalībnieks saņems apgūto apliecinošu sertifikātu.
Mācības bezmaksas.

9.novembra mācību dienas programmā:
1. Idejas ģenerēšana, definēšana un attīstība. Idejas virzīšana darbībā (idejas misija, vīzija, mērķi, uzdevumi), realizācijas uzsākšana
2. Uzņēmējdarbības pamati (uzņēmējdarbības formas, t.sk. sociālā uzņēmējdarbība u.c.)
3. Prezentēšanas prasmes.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pie Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra uzņēmējdarbības konsultantes Elīnas Masteiko

Kontaktinformācija: 
Elīna Masteiko elina.masteiko@llkc.lv 28331239
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: