Meikatons inovācijām lauksaimniecībā - “Agritech 2021”

Lai radītu lauksaimniecībā nepieciešamus inovatīvus projektus, pakalpojumus vai produktus, no 22. līdz 24.oktobrim Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU), organizēs uz nākotnes lauksaimniecību vērstu meikatonu “Agritech 2021”

Meikatonā, kas notiek Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros,  izvirzītas četras galvenās risināmās tēmas – ilgtspēja un efektivitāte; automatizācija, dati, sensori un inženierija; izglītība un komunikācija, kā arī - pārtika.

Pasākums noritēs 48 stundas, kuru laikā, izmantojot LLU pieejamo zinātniski tehnisko aprīkojumu, dalībniekiem būs jāveido radoši, taustāmi un reāli risinājumi konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, noslēgumā radot arī jaunus  projektu, produktu un cita veida prototipus.

Meikatona mērķauditorija ir lauksaimnieki, zivsaimnieki, mežsaimnieki, cita veida uzņēmēji,  zinātnieki, inženieri, programmētāji, mārketinga speciālisti, studenti, biznesa un finanšu speciālisti, pašvaldību pārstāvji - ikviens, kuram ir dzīvotspējīga ideja un nepieciešams rast jaunus risinājumus tās īstenošanā. Pasākumam piesaistīti arī eksperti un mentori, kuri komandām palīdzēs dažādos idejas realizācijas jautājumos.

Lai piedalītos “Agritech 2021”, līdz 28.septembrim jāpiesakās www.meikatons.lv  sadaļā “Piesaki komandu!”.

Gadījumā, ja ir laba risināmā problēma, bet nav vēlmes piedalīties pasākumā, problēmu var pieteikt www.meikatons.lv sadaļā “Piesaki problēmu!”. Iespējams, tieši Tava problēma būs starp tām, ko risinās kāda no meikatona komandām.

Dalībnieki, kurus uzņems meikatonā, tiks individuāli informēti līdz 2021.gada 5.oktobrim.

 

Seko līdz informācijai par pasākumu un aktualitātēm www.meikatons.lv,  kā arī sociālo tīklu vietnēs:

Instagram: meikatons_agritech2021

Facebook: Meikatons.AgriTech2021

Twitter: @meikatons

 

Papildinformācijai:

Aiva Saulīte-Liniņa,

Valsts Lauku tīkla Sekretariāta projektu vadītāja.

E-pasts: aiva.saulite@llkc.lv, tālr. – +37126592103.

Pievienot komentāru